Speedmedia Sp. z o. o.

Speedmedia Sp. z o. o. jest największą lokalną firmą telekomunikacyjną w powiecie goleniowskim. Została założona z początkiem 2014 roku. Po niespełna roku przeprowadziła już inwestycje w Goleniowie, Mostach, Nowogardzie i w Resku. Jest to młoda firma z prężnym zespołem bardzo dynamicznie się rozwijająca. Jest jednym z największych w województwie alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku. Celem firmy jest dostarczenie klientowi najnowocześniejszych usług TV, dostępu do sieci Internet oraz usług telefonicznych.
Od początku roku wykonaliśmy kilkadziesiąt wdrożeń najnowszej technologii GPON dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Współpracujemy z dużymi Polskimi jak i zagranicznymi korporacjami, placówkami administracji publicznej oraz małymi i średnimi firmami ze wszystkich niemal branż. Firma Speedmedia współpracuje między innymi z: IKEA INDUSTRY POLAND oddział Goleniów oraz Stepnica, Nadleśnictwo Goleniów, Technologie Tworzyw Sztucznych, FUTREX, LUCKY UNION FOODS-EURO, Gmina Goleniów, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i wiele wiele innych. Posiadamy najnowocześniejsze łącze światłowodowe 1 Gb/s, telewizję trzeciej generacji do 199 kanałów w tym 114 kanałów w jakości HD. Gwarantujemy najtańsze rozmowy telefoniczne w całej Europie jak i na świecie (od 6 gr/min do USA na komórki).
Instalacje wykonujemy w technologii światłowód do mieszkania. 

Dziękujemy za zaufanie dotychczasowym klientom i zapraszamy do współpracy.


Zespół SpeedMedia

Kontakt

Wychodzimy na przeciw Pańskim oczekiwaniom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu. Wszelkie prośby oraz uwagi prosimy kierować na adres naszego biura. U nas uzyskasz wszelkie informacje na temat oferty oraz zrealizujesz płatności od ręki bez dodatkowej prowizji.

Nasza lokalizacja

ul. Maszewska 3, 72-100 Goleniów

Napisz do nas